Sıvalı Tuğla Panel Serisi | Anadolu Stone

Sıvalı Tuğla Panel Serisi

Sıvalı Tuğla Panel Serisi


Sıvalı tuğla panel serisi en etkileyici tasarım ile mekanınızda modern ve estetik bir dokunuş sağlıyor.


Tuğlanın tarihi ve geleneksel dokusu sayesinde tüm mekanlar alışılagelmişin dışında Sıvalı tuğla panel serisi ile buram buram tarih kokacak.
Dokusundaki derinlik ve renklerindeki doğallık ile yaşam alanlarınızda tuğlanın ve sıvanın enfes formlarını Sıvalı tuğla panel serisi ile yaşayın.
Etkileyici bir tasarıma sahip olan Sıvalı tuğla panel serisi cafeler restorantlar oteller konutlar başta olmak üzere tüm mekanlarınıza zenginlik katacak.
Tuğla ve sıva dokusunun vermiş olduğu o muhteşem enerji ve inanılmaz atmosferi sayesinde ortamlarınızda yaşam kalitenizin artmasına katkı sağlayacak.
Sıcak,güçlü,asil ve estetik görünümüne sahip Sıvalı tuğla panel serisi ile sıradışı enfes tasarımlara sahip olabilirsiniz.
Yenilikçi özgün kreatif  tasarım ve modellerimiz arasında olan Sıvalı tuğla panel serisi ile yaşam alanlarınızda eski ve tarihi bir görünüm elde edeceksiniz.
Tuğlanın ve sıvanın gerçek dokusunu ve doğal soft renklerini siz sıvası dökülmüş tuğla görünümü severlerin beğenisine sunuyoruz.
Geleneksel eski yapılarda bulunan sıvası dökülmüş tuğlayı ortaya çıkarmış bir görünüme sahip olan Sıvalı tuğla panel serisi ile tarihe tanıklık edeceksiniz.LET US CALL YOU


  Merkez Fabrika & Showroom
Serhat Mah. Arı San. Sit. 1481.Cad. No:23 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara

0(532) 393 3802
0(312) 354 5438
0(212) 210 2128
  anadolustone.com.tr
  info@anatolliastone.com

  Anadolu Stone
Taş duvar panelleri, Tuğla duvar kaplama panelleri, Beton görünüm duvar panelleri
All rights reserved. The content cannot be copied or used without permission.
Our cookie policy: No user private data is recorded.

© 2024 Anadolu Stone