Karo Panel Serisi | Anadolu Stone

Karo Panel Serisi
Karo Panel serisi


 
Karo panel serisi - Tavan ve duvar paneli  içinde bulunan kare desenleri ve derin desenli formları yaşam alanlarınızıda ortamı renklendirerek eski zamanları anımstan görüntüsü ile tarihe tanıklık edeceksiniz. 
Karo panel serisi -Tavan ve duvar paneli ile renklerin inanılmaz uyumu derin hatlı dokusunun vermiş olduğu doğallık ile geçmişe zaman yolcuğuna çıkmaya hazır olun. 
Tavanlarda olduğu kadar duvarlarınızda kullanabilme özelliğine sahip en etkileyici  tasarımlarımızdan bir tanesi, Karo panel serisi - Tavan ve duvar paneli. 
Mekanlarınızda , modern bir  görüntü farklı ambians oluşturmak için sizde karo panel serisi - Tavan ve duvar paneli tercih edebilirsiniz .
Karo panel serisi - Tavan ve duvar paneli her projelerinizde kullanmak isteyeceğiniz ferah ve aydınlık veren zengin renk seçeneği ile vazgeçilmez bir ortam yaratıyor. 
Romantik,zengin ve lüks bir ortam yaratan hareketli dokusunun vermiş olduğu doğal ve eskitme görünümü Karo panel serisi - Tavan ve duvar paneli ayrıcalıklı kılıyor .
Fiberglas duvar kaplama panelleri ile tarz ve kişilik sahibi ayrıcalıklı mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyoruz.
Desenlerini ve renklerini özel tasarımı ile güçlendiren mekanlarda kullanıma uygun olmakla birlikte son derecede uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır.
Canlı renklerin yaşam alanlarınızı geniş ve gözalıcı göstermesinden yola çıkarak hazırlanan Karo panel serisi - Tavan ve duvar paneli ile büyük değişime hazır olun.
Kare ve desenli formların ve mekanlarınızda oluşturacağı o mühteşem ambians eskitme sevenlerin tercihi.
 LET US CALL YOU


  Merkez Fabrika & Showroom
Serhat Mah. Arı San. Sit. 1481.Cad. No:23 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara

0(532) 393 3802
0(312) 354 5438
0(212) 210 2128
  anadolustone.com.tr
  info@anatolliastone.com

  Anadolu Stone
Taş duvar panelleri, Tuğla duvar kaplama panelleri, Beton görünüm duvar panelleri
All rights reserved. The content cannot be copied or used without permission.
Our cookie policy: No user private data is recorded.

© 2024 Anadolu Stone