Sıvalı Ahşap Panel Serisi | Anadolu Stone

Sıvalı Ahşap Panel Serisi

Sıvalı Ahşap Panel Serisi


Doğadan ilham alıp tasarladığımız ahşap görünümlü fiber panel en gerçekçi hali Sıvalı  ahşap panel serisi ile mimari tasarımlarınızın gözdesi.olacak.
Dokunulduğundaki derinlik ve harketli formlarını içinde bulunduran gerçeklik hissi ile kesinlikle ayırt edemeyeceğiniz doğallıkta. .
Sıvalı  ahşap panel serisi siz ahşap severlerin mutlak vazgeçilmezi olacak ve ağacın tüm hatlarını derinden hissedeceksiniz.
Modern mekanlarınızda doğallığın ve estetiğin mükemmel birlikteliği sayesinde kendinizi lüksün ve ihtişamın içinde bulacaksınız.
Yaşam alanlarınızda ahşabın yarattığı otantik hava ve Sıvalı  ahşap panel serisi nin sihirli dokusu ile tasarımlarınızda fark yaratmaya hazırmısınız.
Sıvalı  ahşap panel serisi uygulandığı ortamlarda yaşattığı muhteşem atmosfer ahşap görünümlü fiber duvar panel ini kusursuz kılıyor.
Ahşap ve ağaç görünümünün estetik duruşu Sıvalı  ahşap panel serisi ni her türlü alanda iç ,dış mekan ve tavanda farketmeksizin kullanılabilir olması büyük bir avantaj sağlıyor.
Eski ve mistik bir havada oluşturan Sıvalı  ahşap panel serisi kullanmak isteyeceğiniz sebeplerden sadece bir tanesi .
Mekanlarda sağladığı hareket ve estetik görünümü fiberglas duvar panel imizi bir kez daha her alanda ön plana çıkartıyor.
Tabiatın ve doğanın bizlere sunduğu bu eşsiz nimetlerden olan ahşap'ı dokusu ve doğal renklerini fiberglas panel ile siz ahşap severlerin beğenisine sunuyoruz.LET US CALL YOU


  Merkez Fabrika & Showroom
Serhat Mah. Arı San. Sit. 1481.Cad. No:23 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara

0(532) 393 3802
0(312) 354 5438
0(212) 210 2128
  anadolustone.com.tr
  info@anatolliastone.com

  Anadolu Stone
Taş duvar panelleri, Tuğla duvar kaplama panelleri, Beton görünüm duvar panelleri
All rights reserved. The content cannot be copied or used without permission.
Our cookie policy: No user private data is recorded.

© 2024 Anadolu Stone